Jesienno-zimowa oferta kursów językowych dla firm

Chcesz podnieść kompetencje językowe pracowników firmy? A może sam potrzebujesz podszlifować swój angielski w biznesie lub inny język obcy? Sprawdź ofertę kursów językowych dla firm w Szkole Językowej Paderewski w Lublinie.

Przekonaj się co możemy zaproponować Tobie i Twojej firmie!

Jak podchodzimy do organizacji kursów językowych w firmach?

 1. Zaczynamy od wnikliwej analizy potrzeb szkoleniowych w danej firmie. Określamy je w odniesieniu do poszczególnych stanowisk pracy.
 2. Następnie określamy wspólnie cele kursu językowego oraz przygotowujemy jego zindywidualizowany program. Poziomy nauki dla pracowników precyzyjnie ustalamy na podstawie testów kwalifikujących oraz rozmowy z metodykiem
 3. Organizujemy i prowadzimy dany kurs językowy, pamiętając m.in. o:
  – intensywnym motywowaniu uczestników kursu poprzez systematyczną ocenę postępów w nauce,
  – prowadzeniu i regularnym dostarczaniu raportów frekwencji.
 4. Po zakończeniu kursu dostarczamy firmie zamawiającej szczegółową analizę indywidualnych wyników osiągniętych przez słuchaczy (tzw. „raportu postępów”).

Dlaczego warto wybrać Szkołę Językową Paderewski w Lublinie?

 • Stawiamy na swobodę mówienia – uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego na 6 poziomach językowych od A1 – C1w taki sposób, by zapewnić naszym słuchaczom umiejętność porozumiewania się w każdej sytuacji zawodowej i biznesowej.
 • Oferujemy kursy w pełni dopasowane do potrzeb biznesu – indywidualne lub grupowe, z języka ogólnego lub specjalistycznego, z dojazdem do firmy lub w siedzibie szkoły.
 • Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Europejskich Certyfikatów Językowych TELC – dzięki czemu Ty lub Twoi pracownicy możecie przystąpić u nas do dowolnego egzaminu certyfikacyjnego TELC.
 • Zatrudniamy profesjonalną kadrę lektorów – którzy zadbają o najwyższy merytorycznie poziom kursu.
 • Oferujemy dostęp do internetowej platformy MOODLE wspomagającej proces nauki – dzięki niej można wykonywać ćwiczenia praktyczne, pisać testy i nadrabiać ewentualne zaległości wynikające z nieobecności na zajęciach tradycyjnych.
 • Mamy 16 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych – z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt firm oraz instytucji:
  – instytucje publiczne: Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie, Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy w Lublinie, Prokuratura Okręgowa i Apelacyjna w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Lublinie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Urząd Gminy w Lubartowie, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biura Powiatowe w Zamościu, Opolu Lubelskim, Radzyniu Podlaskim, Lubartowie, Najwyższa Izba Kontroli – Delegatura w Lublinie, Lubelska Izba Lekarska, Urząd Skarbowy w Lublinie, Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. St. Wyszyńskiego w Lublinie, Państwowy Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, Szpital Powiatowy w Kraśniku, Szpital Powiatowy w Lubartowie,
  – podmioty komercyjne: SII Sp. z o.o., PZ CormayA., ACT S.A., MULTIVAC, PPMB NIEMCE S.A. BURY Sp. z o.o., hipermarket REAL w Lublinie, Avantor Performance Materials Poland S.A., AGORA S.A., Onninen sp. z o.o., NESTLE WATERS POLSKA S.A., SCHENKER  Stinnes Logistics, OBI – Market Budowlany w Lublinie, CRH ŻAGIEL, Net-Line, , Compugroup Medical Polska Sp. z o.o., Cersanit S.A. w Krasnymstawie, John Deere Polska Sp. z o.o.,

– media: Radio Lublin, Telewizja Polska S.A. Oddział Lublin,
– NGO’s: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących „Bliżej Świata”

Jak skorzystać z oferty Szkoły Językowej Paderewski w Lublinie?
Skontaktuj się z nami w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób.

 1. Odwiedź nas – ul. Symfoniczna 1, pokój nr 18
 2. Zadzwoń na numer 81 443 88 05 lub 663 123 103
 3. Wyślij e-mail na adres jezyki@jezykipaderewski.pl

Nie zwlekaj, odezwij się do nas i porozmawiajmy o potrzebach językowych Twojej firmy. Z chęcią przyjdziemy też do Ciebie na spotkanie, by móc zaprezentować naszą ofertę!