Zapisz się na kurs językowy i zdaj certyfikat TELC ze Szkołą Językową Paderewski

Planujesz potwierdzić certyfikatem swoje kompetencje językowe? Dołącz do Szkoły Językowej Paderewski w Lublinie i przygotuj się z nami do egzaminu TELC.

W obecnych czasach sama znajomość języka obcego nie wystarczy. Również ważne jest formalne potwierdzenie swoich kompetencji językowych. Stosownego potwierdzenia wymagają uczelnie (nie tylko zagraniczne) oraz pracodawcy. Dlatego właśnie warto pomyśleć o podejściu do egzaminu certyfikującego TELC.

Egzamin ten umożliwia zdobycie powszechnie uznawanego i rozpoznawalnego certyfikatu
w aż 11 językach na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2. Honoruje go większość instytucji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Certyfikat może potwierdzać znajomość ogólną danego języka lub dotyczyć języka specjalistycznego, np. angielskiego
w turystyce, medycynie lub biznesie.

Jak przygotować się do egzaminu TELC, który do najłatwiejszych
nie należy?
Na pewno warto skorzystać z usług doświadczonej placówki edukacyjnej takiej jak Szkoła Językowa Paderewski. Od 16 lat uczymy w Lublinie języków obcych. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym posiadającym licencję na przeprowadzania egzaminów TELC. Co roku z naszych kursów korzysta kilkuset słuchaczy, w ubiegłym roku spośród naszych słuchaczy do egzaminów TELC przystąpiło ponad 450 osób. Współpracujemy tylko z lektorami, dla których nauczanie języka to pasja. Uczymy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz włoskiego.

Stawiamy, na jakość nauczania, więc nasi lektorzy muszą spełniać bardzo wysokie wymagania. Większość z nich na co dzień uczy w Międzynarodowych Prywatnych Szkołach Paderewski (Międzynarodowa Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum), stąd mają duże doświadczenie i praktykę zawodową, zdobywane także w roli pedagogów oraz egzaminatorów gimnazjalnych oraz maturalnych.

Zaintrygowany? Nie zwlekaj, sprawdź ofertę naszych kursów językowych już dziś! Jeżeli jesteś nowym słuchaczem, mamy dla Ciebie niespodziankę. Tylko do końca października możesz skorzystać z promocyjnie obniżonego czesnego. Zapisz się na dowolny kurs w Szkole Językowej Paderewski i zyskaj miesiąc nauki gratis!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zapisać się na kurs w Szkole Językowej Paderewski? Skontaktuj się z nami w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób.
1. Odwiedź nas – ul. Symfoniczna 1, pokój nr 18
2. Zadzwoń na numer 81 443 88 05 lub 663 123 103
3. Wyślij e-mail na adres
jezyki@jezykipaderewski.pl
4. Zapisz się przez internet

Czekamy właśnie na Ciebie!